O NAS

Benmei Sp. z o.o. działa na rynku obrotu wierzytelnościami od 2011 roku. Specjalizujemy się w nabywaniu wierzytelności, których odzyskanie dla pierwotnych właścicieli jest, z różnych przyczyn, problematyczne, by następnie dochodzić ich spłaty we własnym zakresie. Dzięki współpracy z grupą specjalistów możemy pochwalić się dużą skutecznością w zakresie windykacji należności, zarówno w imieniu własnym jak i Klientów.

W swojej ofercie posiadamy szereg usług mających na celu wspomaganie płynności finansowej przedsiębiorstw. Zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów świadczymy usługi z zakresu windykacji, obsługi wierzytelności oraz szeroko rozumianego pośrednictwa finansowego. Na każdym szczeblu współpracy oferujemy Klientom fachową pomoc i doradztwo prawne, dzięki czemu zyskują Oni czas na rozwój własnej działalności.

NASZA OFERTA

USŁUGI WINDYKACYJNE

Odzyskiwanie długów to obecnie nasza wiodąca specjalizacja. Oferujemy całościowe postępowanie windykacyjne obejmujące działania polubowne, sądowe i egzekucyjne. Metody prowadzenia windykacji uzależnione są od rodzaju wierzytelności, etapu prowadzenia działań, specyfiki dłużnika i długu. Gwarantujemy indywidualne podejście do zlecenia oraz najwyższą staranność prac, wszystko zgodnie z najwyższymi standardami.

Usługi windykacyjne prowadzimy w oparciu o system "bezkosztowy" - nie pobieramy opłat wstępnych, a nasze wynagrodzenie zależne jest od wyników.

WYKUP WIERZYTELNOŚCI

Jeśli zależy Ci na czasie, ta oferta jest dla Ciebie. W przeciwieństwie do obsługi długu na zlecenie proces sprzedaży wierzytelności finalizujemy nawet w kilka dni. Cesja wierzytelności daje możliwość szybkiego uzyskania środków pieniężnych bez dodatkowego ryzyka - przejmujemy ciężar wypłacalności dłużnika.

Skupujemy zarówno pojedyncze wierzytelności, jak i portfele wierzytelności masowych, jak pożyczki, długi telekomunikacyjne, abonamentowe, itp.

Na wycenę pakietów ma wpływ m.in: przeterminowanie, ilość, wartość, rodzaj oraz stan prawny wierzytelności.

DORADZTWO PRAWNE

Zaplecze działu prawnego stanowi zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych.

Kancelarie reprezentują interesy nasze oraz naszych Klientów co umożliwia nam zaoferowanie doradztwa prawnego w szerokim zakresie. Współpracujemy zarówno z Klientami biznesowymi, jak i z indywidualnymi osobami, które oczekują profesjonalnej i skutecznej pomocy prawnej.

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oprócz typowej windykacji, możemy również zaproponować pomoc w dochodzeniu odszkodowań od firm ubezpieczeniowych, zarówno na gruncie ubezpieczeń majątkowych jak i osobowych.

W sytuacji gdy tylko firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty bądź zaniża odszkodowanie, albo po prostu nie jesteście pewni swoich praw, zgłoście się do nas.

ODSZKODOWANIA ZA OPÓŹNIONY LOT

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów indywidualnych, w 2015 roku poszerzyliśmy wachlarz naszych usług o dochodzenie odszkodowań za opóźnione loty.

Jeśli opóźnienie było większe niż 3 godziny, lot został odwołany, lub odmówiono Ci wstępu na pokład, masz prawo do odszkodowania w wysokości nawet do 600 €!

Napisz do nas, podaj dane lotu, a my bezpłatnie sprawdzimy, czy przysługuje Ci odszkodowanie.

ZWROT VAT Z UE

Jeżeli w ramach prowadzonej działalności gospodarczej ponosisz na terenie Unii Europejskiej koszty utrzymania floty (w tym paliwa i przejazdu autostradami), lub/i koszty usług hotelarskich, szkoleniowych, to pewnie wiesz, że masz prawo odzyskać VAT, który z tego tytułu zapłaciłeś.

Służymy pomocą na każdym etapie procedury, więc jeśli nie jesteś pewien jakich formalności dopelnić, lub po prostu nie masz na to czasu, skontaktuj się z nami!

KONTAKT


BENMEI Sp. z o.o.

  •   32 229 50 22, +48 514 413 316
  •   ul. Paderewskiego 32, 40-282 Katowice
  •   benmei@benmei.pl.

 

© 2018 Benmei Sp. z o.o.